Destek Yardım
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Mtrmrn

Join the forum, it's quick and easy

Destek Yardım
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Mtrmrn
Destek Yardım
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Giriş yap

Şifremi unuttum

Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Tema Nasıl Yapılır
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyÇarş. Kas. 23, 2011 6:23 pm tarafından fırfır

» Yetkili Alımı Başladı!
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyCuma Ocak 21, 2011 5:00 pm tarafından Messi Fc

» yardım
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyÇarş. Ocak 12, 2011 6:50 pm tarafından Earthquake

» Rengten Renge Giren Tablo
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyPtsi Ocak 10, 2011 7:20 pm tarafından Earthquake

» Merhaba Arkadaşlar
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyPaz Ocak 09, 2011 10:16 pm tarafından CEDRİC

» Selamlar
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyPaz Ocak 09, 2011 9:49 am tarafından İcedEarth

» MERHABALAR
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 10:29 pm tarafından Messi Fc

» Photoshop Brushes Arşiv
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 10:11 pm tarafından Raziel

» Herkeze Selam.
Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! EmptyC.tesi Ocak 08, 2011 9:17 pm tarafından Raziel

Kimler hatta?
Toplam 1 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 1 Misafir

Yok

[ Bütün listeye bak ]

Sitede bugüne kadar en çok 37 kişi Cuma Ağus. 18, 2023 6:12 am tarihinde online oldu.
Nickiniz:  Beni hatırla 
Şifreniz:  

Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler !

Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Empty Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler !

Mesaj tarafından AproN Paz Ocak 17, 2010 9:04 pm

Merhaba,
Grafik bölümünde en cok hata yapılan kurallar icin acıklama yapacağım. Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Icon_wink
Eğer bu kurallar'a uygun konu acar, düzenlerseniz isteğiniz daha hızlı yanıt alabilir. Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Icon_smile İlk önce Grafik Bölüm'ü kurallarını okuyun. Kurallar'a uygun yeni bir istek konusu acın. Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Icon_wink İşte en cok hata yapılan ve uyulmayan kurallar ;

- Istek bittikten sonra Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! 615542 ikonu koymalari gerekli.
○ İstekleriniz bittikten sonra Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! 615542 ikonu koysanız, yetkililerin işini kolaylastırırsınız. Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Icon_smile

- "Siteme girip bakın sitemdeki logoyu kullanın" gibi mesajlar yasaktir.
○ Bu tür mesajlar yazmanız yasaktır. Aksi taktirde konunuz kilitlenecektir. Eğer örnek logo vermek istiyorsanız, konuya yazın.

- Formu doldurmak site linkini vermek gereklidir. Aksi halde istek yapilmayacaktir (yapilirsa, yapan kisiye ceza verebiliriz).
○ Eğer istek yapıyorsanız, formu doldurmak site adresini belirtmek zorundasınız. Ayrıca, form'a istek hakkında tüm fikirlerinizi koyun. Aksi taktirde üye ilk uyarı daha sonra devam ederse, BAN! cezası alabilir.

- ©️ resim vermek yasaktir (deviantart sitesi dahil). Eger grafiker ©️ olan resimi kullanirsa ceza alabilir.
○ İstek yapıyorsanız ve resim verdiyseniz, ©️ olmadığına dikkat edin. Eğer ©️ ise hem siz hemde grafiker'in ceza alma oranı yüksektir. Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Icon_wink

- Resim aramak grafikerlerin isi degildir ve resim vermek mecburidir.
○ Resim vermek mecburdur. Aksi taktirde konunuz kilitlenecek, çöpe atılacaktır.

- 24 saat önce tekrar mesaj yollanmayacaktir, aksi halde istek 48saat kitlenecektir.
○ 24 saat saat gecsin, eğer halen destek yoksa konunuzu yenileyebilirsiniz. Fakat 24 saat olması gerekiyor, aksi taktirde 48 icin kilitlenecektir.

*Grafik Bölümü hakkında herhangi bir sorununuz icin Apron Ve McLivx 'e ulasabilirsiniz. Grafik Bölümü - Yapmanız Gerekenler ! Icon_smile
AproN
AproN
Destekgrafiker
Destekgrafiker

Rep Puanı : 21
Lakap : By UfuK

https://destek-yardim.yetkinforum.com/

- Similar topics